Mis on MMF?

Untitled-1Tartu Mini Maker Faire ehk isetegijate laat toimub 20. mail 2017 juba kolmandat korda.  Rahvusvaheliselt on see ettevõtmine tuntud kui Maker Faire. Maker Faire’i liikumine sai alguse Ameerika Ühendriikidest ning seal saavad kokku teadus, isetegemise rõõm ja nuputamisosavus ning sinna on oodatud nii asjaarmastajad kui spetsialistid.

Baltikumi kolmas Mini Maker Faire toob AHHAAsse kokku leiutajad, isetegijad ja nokitsejad nii meilt kui mujalt! Tule ja saa osa värvikaimate ideegeneraatorite kogunemisest ning vii vahvaid meisterdusi kojugi kaasa! Sind ootavad üle saja  isetegija, rohkelt töötube ning mitu tundi elamusi kõigis kolmes näitusesaalis ja AHHAA välisterritooriumil.

Oma ideid ja meisterdusi tutvustatakse nii üksinda kui ka meeskondlikult, kohale tulevad nii noored kui vanad nokitsejad. Esitlusele tulevad nii ideed, valmis esemed kui ka hetkel veel pooleli olevad meisterdused. Tegutsejate ring katab nii teadus-, kunsti-, tehnika-, IT-, toidutehnoloogia-, taaskasutus-, äri- kui ka meediaprojektid. Ja kindlasti veel palju muud!Inspiratsiooni ja teavet Maker Faire’i kohta leiab nende kodulehelt.

Lisainfo AHHAA korraldatava Maker Faire’i kohta:

Annika Vesselov ja Elyne Aaviksoo
tel: 5302 2125
e-post: makerfaire@ahhaa.ee

Hakka Facebookis Tartu Mini Maker Faire’i sõbraks ja kuuled kõige värskemat infot esimesena! Jälgi ka selleaastase sündmuse Facebooki lehte ja märgi ennast tulijaks – nii pääsed MMF-ile kõigest 8 euroga. Nimekiri läheb lukku 19. mai õhtul kell 20.